Föremål som liknar tekanna fat

  • Träfflista
  • 4266 Tekanna
    Såld: 350 kr

    Såldes den 24 januari 2022
  • 3155 Tekanna
    + fat, 2 delar, metall, Bogota. Längd: 20-30 cm
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 16 november 2020
  • 8053 Tekanna
    + fat, keramik, Kina. Höjd: 16, diameter: 17 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 24 augusti 2020
  • 8350 Tekanna
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 november 2018
  • 7612 Tekanna
    Såld: 700 kr

    Såldes den 22 maj 2017
  • 2138 Tekanna
    + fat, Gefle, diameter: 27 längd: 25 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 30 januari 2017
  • 7225 Tekanna
    + fat, Kina, höjd: 9 + dia 19
    Såld: 250 kr

    Såldes den 16 juni 2014
  • 2303 Tekanna
    + cigarettkopp & askfat, 4 delar, Bing & Grøndahl
    Såld: 300 kr

    Såldes den 24 februari 2014
  • 1103 Tekanna
    + kopp med fat, Ryssland, 1800-tal, (kopp med nagg)
    Såld: 3.700 kr

    Såldes den 8 oktober 2012