4266 Tekanna
Såld: 350 kr
Såldes den 24 januari 2022 -
3155 Tekanna
+ fat, 2 delar, metall, Bogota. Längd: 20-30 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 16 november 2020 -
8053 Tekanna
+ fat, keramik, Kina. Höjd: 16, diameter: 17 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 24 augusti 2020
8350 Tekanna
Såld: 900 kr
Såldes den 19 november 2018 -
7612 Tekanna
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2017 -
2138 Tekanna
+ fat, Gefle, diameter: 27 längd: 25 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 30 januari 2017
7225 Tekanna
+ fat, Kina, höjd: 9 + dia 19
Såld: 250 kr
Såldes den 16 juni 2014 -
2303 Tekanna
+ cigarettkopp & askfat, 4 delar, Bing & Grøndahl
Såld: 300 kr
Såldes den 24 februari 2014 -
1103 Tekanna
+ kopp med fat, Ryssland, 1800-tal, (kopp med nagg)
Såld: 3.700 kr
Såldes den 8 oktober 2012